Responsywne strony internetowe !

Prowadzisz firmę ?
Zastanawiasz się czy potrzebujesz strony www ?

Dostęp do internetu w 2015 r. miało 75,8 proc. gospodarstw domowych w Polsce, w tym 71 proc. do internetu szerokopasmowego – informacje Główny Urząd Statystyczny.

W obecnych czasach ludzie są coraz bardziej zabiegani, mają coraz mniej czasu a Internet daje im możliwość odnalezienia informacji o poszukiwanych usługach, produkcie lub firmie bez ruszenia się z domu czy pracy.

Badania wśród polskich internautów jasno pokazały, że firma musi istnieć w Internecie: Około 60% badanych internautów postrzega firmę przez pryzmat jej strony internetowej . Dla prawie 93% internautów wizerunek firmy w Internecie ma znaczący wpływ na to czy skorzystają z jej usług, a dla 50% strona www firmy jest tak samo ważna jak jej wizerunek w świecie realnym.

Jednym zdaniem: Firmy nie mające własnych stron internetowych, mogą już niedługo przestać istnieć w świadomości klientów.Top
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Zobacz więcej…